• TRENINGI PAMIĘCI DLA SENIORÓW

  W WERSJI DRUKOWANEJ

 • ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA – WYDRUKOWALIŚMY 1600 KSIĄŻEK!

  Dzielimy się dobrymi informacjami: publikacja pt. „Treningi umysłu w parze senior-opiekun” została wydrukowana w formie książki i przesłana do osób, które takiej wersji potrzebują, aby móc trenować z bliską osobą starszą w domu lub w placówce wspierającej osoby starsze.

  Otrzymywaliśmy wiele wiadomości z prośbami o papierową wersję tego materiału i stąd pomysł, aby wydrukować go w formie praktycznej książki (w kolorze, grzbiet szyto-klejony, co pozwala na wielokrotne wykorzystywanie).

  Nie wszyscy seniorzy i ich rodziny korzystają z komputera i internetu, czy też mają dostęp do drukarki, co uniemożliwia im korzystanie z naszych bezpłatnych materiałów (ta publikacja ma 300 stron i konieczne jest wydrukowanie kart pracy w kolorze). Dlatego też, tak ważne było dla nas zgromadzenie środków finansowych niezbędnych do pokrycia kosztów wydruku oraz transportu książek do wszystkich osób, które zapisały się na listę zainteresowanych - zgłosiliście nam zapotrzebowanie na 1600 egzemplarzy!

   

  AKCJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ SUKCESEM DZIĘKI WSPARCIU WIELU WSPANIAŁYCH LUDZI I FIRM – NASZYCH DARCZYŃCÓW I SPONSORÓW.

 • Uśmiechnięte zwrócone do siebie twarzami babcia z wnuczką. Ich czoła i nosy stykają się w geście wzajemnej troski.

  DZIĘKUJEMY – BEZ WASZEJ POMOCY TO BY SIĘ NIE UDAŁO!

  Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję poprzez wpłatę darowizny – na Facebooku, stronie internetowej oraz bezpośrednio na konto bankowe! Dziękujemy za polubienia, udostępnienia, ciepłe komentarze i wiadomości!

   

  Szczególne podziękowania dla firm, bez których wsparcia finansowego nie byłby możliwy wydruk tak wielu egzemplarzy oraz ich transport bezpośrednio do osób, które tej publikacji potrzebują.

   

  To dla nas wielki zaszczyt, że mamy Partnerów, którzy dokładają wszelkich starań, aby troska o zdrowie, bezpieczeństwo i samodzielność osób starszych stały się w Polsce standardem.

   

  Dziękujemy, że wspólnie z nami wspieracie osoby starsze!

 • WSPIERAJĄ NAS

  Na czerwonym tle białe logo Santander

  SPONSOR GENERALNY

  Na białym tle niebieskie logo BIOFARM
  Na białym tle różowo- fioletowe logo ANG
  Na białym tle niebieskie logo Audio- Med. Mniejszymi literami napis: istnieje od 1998 roku
  Na białym tle niebieskie logo pex Pharma Sequence
 • W TROSCE O ZDROWIE

   

  Pracujemy nad tym, aby troska o zdrowie, w tym funkcje poznawcze w wieku senioralnym stały się w Polsce standardem - aby narzędzia i materiały do treningu umysłu były łatwo dostępne i wysokiej jakości merytorycznie.

  Dlatego chcemy wesprzeć tych, którzy chcą trenować umysł z bliską osobą starszą, ale mają problem z dostępem do materiałów.

  Trening pamięci w warunkach domowych z bliską osobą to troska o zdrowie seniorów, ale również doskonały sposób na wspólne spędzania czasu i dbanie o relacje.

   

 • DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE „TRENINGI UMYSŁU W PARZE SENIOR–OPIEKUN”?

  ikonka przedstawiająca starszą kobietę z koczkiem na głowie

  Dla osób starszych

  cierpiących na zespoły otępienne bądź łagodne dysfunkcje poznawcze spowodowane wiekiem, depresją, zaburzeniami lękowymi lub somatycznymi
  ikonka przedstawiająca mężczyznę w koszulce z sercem wyciągającego dłoń w stronę starszej kobiety

  Dla opiekunów

  zarówno członków rodzin, jak i terapeutów, którzy chcą wzbogacić codzienną opiekę nad seniorem o zajęcia stymulujące jego funkcje poznawcze

 • POZNAJ PRZYKŁADOWY PLAN TRENINGU Z SIŁOWNIĄ PAMIĘCI

  W treningach funkcji poznawczych bardzo ważna jest systematyczność i różnorodność wykonywanych ćwiczeń. Poznaj kilka ważnych wskazówek i zacznij trenować z bliską Ci osobą starszą!

   

  broken image