• TRENINGI PAMIĘCI DLA SENIORÓW

  W WERSJI DRUKOWANEJ

 • ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA - WYDRUKUJEMY 1600 KSIĄŻEK!

  Dzielimy się dobrymi informacjami: publikacja pt. „Treningi umysłu w parze senior-opiekun” zostanie wydrukowana w formie książki i przesłana do osób, które takiej wersji potrzebują, aby móc trenować z bliską osobą starszą w domu.

  Nie wszyscy seniorzy i ich rodziny korzystają z komputera i internetu, czy też mają dostęp do drukarki, co uniemożliwia im korzystanie z naszych bezpłatnych materiałów (publikacja ma 300 stron i konieczne jest wydrukowanie kart pracy w kolorze).

  Otrzymaliśmy wiele wiadomości z prośbami o papierową wersję tego materiału i z wielką przyjemnością ogłaszamy, że taka właśnie powstanie!

  JEST TO MOŻLIWE DZIĘKI WSPARCIU WIELU WSPANIAŁYCH LUDZI I FIRM – NASZYCH DARCZYŃCÓW I SPONSORÓW.

 • Uśmiechnięte zwrócone do siebie twarzami babcia z wnuczką. Ich czoła i nosy stykają się w geście wzajemnej troski.

  DZIĘKUJEMY – BEZ WASZEJ POMOCY TO BY SIĘ NIE UDAŁO!

  Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję poprzez wpłatę darowizny – na Facebooku, stronie internetowej oraz bezpośrednio na konto bankowe! Dziękujemy za polubienia, udostępnienia, ciepłe komentarze i wiadomości!

   

  Szczególne podziękowania dla firm, bez których wsparcia finansowego nie byłby możliwy wydruk tak wielu egzemplarzy oraz ich transport bezpośrednio do osób, które tej publikacji potrzebują.

   

  To dla nas wielki zaszczyt, że mamy Partnerów, którzy dokładają wszelkich starań, aby troska o zdrowie, bezpieczeństwo i samodzielność osób starszych stały się w Polsce standardem.

   

  Dziękujemy, że wspólnie z nami wspieracie osoby starsze!

 • WSPIERAJĄ NAS

  Na czerwonym tle białe logo Santander

  SPONSOR GENERALNY

  Na białym tle niebieskie logo BIOFARM
  Na białym tle różowo- fioletowe logo ANG
  Na białym tle niebieskie logo Audio- Med. Mniejszymi literami napis: istnieje od 1998 roku
  Na białym tle niebieskie logo pex Pharma Sequence
 • CO DALEJ?

  Przed nami wydruk książek w drukarni, a następnie ich pakowanie i wysyłka na adresy korespondencyjne osób, które zapisały się na liście zainteresowanych. Naszymi odbiorcami są seniorzy i ich rodziny oraz osoby zawodowo zajmujące się seniorami, w różnego rodzaju placówkach i organizacjach społecznych. Będziemy się kontaktować drogą mailową w celu potwierdzenia i uzupełnienia brakujących danych. Oceniamy, że cały proces wydruku i dystrybucji potrwa około miesiąca, może dwóch (ponieważ sami będziemy pakować przesyłki i je nadawać zajmie nam to trochę więcej czasu).

  1

  Wydruk książek w drukarni

  2

  Kontakt mailowy w celu uzupełnienia brakujących danych adresowych

  3

  Pakowanie i dystrybucja 1600 egzemplarzy

 • W TROSCE O ZDROWIE

   

  Pracujemy nad tym, aby troska o zdrowie, w tym funkcje poznawcze w wieku senioralnym stały się w Polsce standardem - aby narzędzia i materiały do treningu umysłu były łatwo dostępne i wysokiej jakości merytorycznie.

  Dlatego chcemy wesprzeć tych, którzy chcą trenować umysł z bliską osobą starszą, ale mają problem z dostępem do materiałów.

  Trening pamięci w warunkach domowych z bliską osobą to troska o zdrowie seniorów, ale również doskonały sposób na wspólne spędzania czasu i dbanie o relacje.

   

 • DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE „TRENINGI UMYSŁU W PARZE SENIOR–OPIEKUN”?

  ikonka przedstawiająca starszą kobietę z koczkiem na głowie

  Dla osób starszych

  cierpiących na zespoły otępienne bądź łagodne dysfunkcje poznawcze spowodowane wiekiem, depresją, zaburzeniami lękowymi lub somatycznymi
  ikonka przedstawiająca mężczyznę w koszulce z sercem wyciągającego dłoń w stronę starszej kobiety

  Dla opiekunów

  zarówno członków rodzin, jak i terapeutów, którzy chcą wzbogacić codzienną opiekę nad seniorem o zajęcia stymulujące jego funkcje poznawcze

 • POZNAJ PRZYKŁADOWY PLAN TRENINGU Z SIŁOWNIĄ PAMIĘCI

  W treningach funkcji poznawczych bardzo ważna jest systematyczność i różnorodność wykonywanych ćwiczeń. Poznaj kilka ważnych wskazówek i zacznij trenować z bliską Ci osobą starszą!

   

 • POMAGAJ RAZEM Z NAMI SENIOROM TRENOWAĆ PAMIĘĆ! WESPRZYJ SIŁOWNIĘ PAMIĘCI I WPŁAĆ DAROWIZNĘ

  Przyłącz się wpłacając darowiznę w wygodny dla Ciebie sposób – poprzez wpłatę online na naszej stronie lub tradycyjnym przelewem na rachunek 86 1090 2851 0000 0001 4265 2583.

   

   

  Liczy się każda wpłata! Dziękujemy!

  All Posts
  ×