• TRENINGI PAMIĘCI DLA SENIORÓW

  W WERSJI DRUKOWANEJ

 • LISTA ZAPISÓW ZAMKNIĘTA

  Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie akcją i spływające do nas wiadomości. Wspólnie udało nam się stworzyć listę prawie 600 osób, które potrzebują wydrukowanej publikacji Treningi umysłu w parze senior-opiekun”, by móc trenować pamięć z bliską osobą. W gronie tym są seniorzy i ich rodziny oraz osoby zawodowo opiekujące się seniorami, które zgłosiły zainteresowanie w imieniu swoim i swoich podopiecznych.

   

  Wiedzieliśmy, że wydrukowana publikacja jest potrzebna, ale zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania - zgłosiliście nam łącznie potrzebę na ponad 1600 egzemplarzy!

   

  Chcielibyśmy dostarczyć książki wszystkim osobom zapisanym na listę oraz w ilości wskazanej w formularzu. Ale to może być bardzo trudne zadanie ze względu na koszty. Naszym celem minimum jest dostarczenie książki każdej osobie zapisanej na listę, co wiąże się z wydatkiem w wysokości ok. 25 tysięcy złotych. Jeśli uda się nam wspólnie zebrać więcej pieniędzy to będziemy w stanie wysłać więcej egzemplarzy.
   

  Od powodzenia zbiórki pieniędzy zależy bowiem docelowa liczba wydrukowanych książek. Dlatego tak ważne jest wsparcie finansowe wszystkich zainteresowanych darczyńców. Tylko wspólnymi siłami możemy wydrukować książki!

 • POMÓŻ SENIOROM REGULARNIE TRENOWAĆ PAMIĘĆ!
  WESPRZYJ AKCJĘ I WPŁAĆ DAROWIZNĘ

  Przyłącz się wpłacając darowiznę w wygodny dla Ciebie sposób – poprzez wpłatę online na naszej stronie, na utworzonej do tego celu zbiórce na Facebooku lub tradycyjnym przelewem na rachunek 86 1090 2851 0000 0001 4265 2583.

  Liczy się każda wpłata! Dziękujemy!

 • POKONAJMY OGRANICZENIA!

  Chcemy, aby wydrukowane w formie książek „Treningi umysłu w parze senior-opiekun” dotarły do jak największej liczby potrzebujących.  Dlaczego to takie ważne?
  • Nie wszyscy seniorzy i ich rodziny korzystają z komputera i internetu, co uniemożliwia im korzystanie z naszych bezpłatnych materiałów (często opiekunem osoby starszej jest współmałżonek, który jest również w wieku senioralnym).
  • Samodzielne drukowanie poszczególnych scenariuszy bywa uciążliwe lub niezadowalające pod względem jakości (np. czarno-biały wydruk kart pracy), a najczęściej jest po prostu niemożliwe (brak drukarki lub 300 stron to zbyt duże obciążenie dla domowego sprzętu).

  ROBIMY TO RAZEM!

  Za nami etap tworzenia listy osób potrzebujących publikacji „Treningi umysłu w parze senior-opiekun” w formie gotowej i bezpłatnej dla seniorów książki.

  Przed nami najtrudniejsze – zgromadzenie odpowiedniej kwoty pieniędzy na pokrycie kosztów wydruku oraz transportu. Od powodzenia zbiórki pieniędzy zależna jest docelowa ilość wydrukowanych egzemplarzy.
  Pomóżmy seniorom regularnie trenować pamięć!

 • W TROSCE O ZDROWIE

   

  Pracujemy nad tym, aby troska o zdrowie, w tym funkcje poznawcze w wieku senioralnym stały się w Polsce standardem - aby narzędzia i materiały do treningu umysłu były łatwo dostępne i wysokiej jakości merytorycznie.

  Dlatego chcemy wesprzeć tych, którzy chcą trenować umysł z bliską osobą starszą, ale mają problem z dostępem do materiałów.

  Trening pamięci w warunkach domowych z bliską osobą to troska o zdrowie seniorów, ale również doskonały sposób na wspólne spędzania czasu i dbanie o relacje.

   

 • DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE „TRENINGI UMYSŁU W PARZE SENIOR–OPIEKUN”?

  Dla osób starszych

  cierpiących na zespoły otępienne bądź łagodne dysfunkcje poznawcze spowodowane wiekiem, depresją, zaburzeniami lękowymi lub somatycznymi

  Dla opiekunów

  zarówno członków rodzin, jak i terapeutów, którzy chcą wzbogacić codzienną opiekę nad seniorem o zajęcia stymulujące jego funkcje poznawcze

 • POZNAJ PRZYKŁADOWY PLAN TRENINGU Z SIŁOWNIĄ PAMIĘCI

  W treningach funkcji poznawczych bardzo ważna jest systematyczność i różnorodność wykonywanych ćwiczeń. Poznaj kilka ważnych wskazówek i zacznij trenować z bliską Ci osobą starszą!

   

 • POMÓŻ SENIOROM REGULARNIE TRENOWAĆ PAMIĘĆ!
  WESPRZYJ AKCJĘ I WPŁAĆ DAROWIZNĘ

  Przyłącz się wpłacając darowiznę w wygodny dla Ciebie sposób – poprzez wpłatę online na naszej stronie, na utworzonej do tego celu zbiórce na Facebooku lub tradycyjnym przelewem na rachunek 86 1090 2851 0000 0001 4265 2583.

  Liczy się każda wpłata! Dziękujemy!

  All Posts
  ×