• AKTUALNOŚCI

  IV Seminarium Siłowni Pamięci

  W terminie 20-21 września odbyło się w Warszawie czwarte już Seminarium Siłowni Pamięci poświęcone treningom funkcji poznawczych dla osób starszych.
  Dziękujemy za obecność – i tym, którzy byli z nami na żywo, i tym, którzy połączyli się on-line. Łącznie gościliśmy blisko 250 osób (m.in. z Australii)!

   

  Dowiedz się więcej...

  Zbiórka na wydruk książki

  Wydrukowaliśmy 1600 książek „Treningi w parze senior – opiekun” i dostarczyliśmy je osobom, które ich potrzebują. Cała akcja zakończyła się sukcesem dzięki wsparciu jakie otrzymaliśmy od darczyńców i sponsorów!

   

  Dowiedz się więcej...

  Mapa gier dla osób starszych

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą Mapą gier, która powstała podczas IV Seminarium Siłowni Pamięci - uczestnicy tego wydarzenia wspólnie opracowali listę rekomendowanych gier, które można wykorzystywać w zajęciach terapautycznych z seniorami. Zebraliśmy wszystkie sprawdzone w praktyce pomysły i przedstawiamy je w zakładce Mapa gier.

  Codzienne ćwiczenia umysłu

  Przedstawiamy pomysły na proste ćwiczenia, które możemy wykonywać w życiu codziennym i które pomogą nam utrzymać mózg w dobrej formie przez długie lata. Podejmij wyzwanie i ćwicz umysł każdego dnia! Skorzystaj z naszych propozycji ćwiczeń – znajdziesz je w zakładce Warto wiedzieć.

  All Posts
  ×