• V SEMINARIUM SIŁOWNI PAMIĘCI

  16-17 i 18 LISTOPADA 2023

  WARSZAWA

  UL. CZACKIEGO 3/5

 • Zapraszamy do udziału w listopadowym seminarium „Siłowni Pamięci”, które poświęcone będzie profilaktyce zdrowia poznawczego, innowacjom społecznym pomocnym w opiece i aktywizacji osób starszych oraz wsparciu opiekunów rodzinnych.

  Wydarzenie odbędzie się w terminie 16-18 listopada br. Nowością w tym roku jest jego formuła – seminarium składa się z dwóch niezależnych części i każda jest przeznaczona dla innej grupy odbiorców tj.:

   

  CZĘŚĆ I, 16-17 listopada 2023 r.
  Dwa dni szkoleniowo-warsztatowe przeznaczone tylko dla osób zawodowo zajmujących się aktywizacją i wsparciem seniorów np. terapeuci zawodowi. Dowiedz się więcej klikając poniżej.

  CZĘŚĆ II, 18 listopada 2023 r. 
  Jeden dzień szkoleniowo-warsztatowy przeznaczony tylko dla opiekunów rodzinnych, czyli dla osób, które w domu opiekują się bliskim seniorem/seniorką cierpiącym/cą na chorobę otępienną. Dowiedz się więcej klikając poniżej. 

 • Seminarium organizowane jest w ramach projektu Katalizator innowacji społecznych, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Na jasnym tle loga: Fundacja Stocznia, Polsko- Amerykańska Fundacja Wolności, Fundacja Edukacja dla demokracji, Sigrid Rausing Trust, Narodowego Instytutu Wolności oraz Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich